Psychoterapia
humanistyczno-doświadczeniowa i ekoterapia

Pracuję integrując metody psychoterapii humanistyczno-doświadczeniowej z praktycznym zastosowaniem ekoterapii. Czerpię przede wszystkim z psychologii procesu. Inspiruje mnie też podejście Gestaltu, szczególnie piękno autentycznej relacji i pełnego szacunku dialogu z klientem. Tę ramę wypełniam zastosowaniem narzędzi mających swoje źrodło w psychologii procesu i ekoterapii.

Oznacza to, że pracując nad Twoimi trudnościami będziemy zwracać szczególną uwagę na Twoje aktualne doświadczenie:
– świat Twoich przeżyć wewnętrznych,
– relacje, które współtworzysz,
– środowisko przyrodnicze, z którego wyrastasz i które ma lub może mieć dla Ciebie znaczenie.

brown-flower-on-palm-2037920
pexels-jansel-ferma-3949449

Na sesji

Będziemy rozmawiać o Twoich trudnościach, ale i doceniać Twoje sukcesy. Zaproponuję Ci wejście głębiej w doświadczenie, poczucie swojego ciała i emocji, wspólną refleksję nad tym doświadczeniem, być może pracę w ruchu, pracę na rolach, przyjrzenie się Twoim snom czy narysowanie czegoś. Skorzystasz z tego, z czego będziesz chciałx.Jeśli szukasz bransoletki. Jest coś, co pasuje do każdego wyglądu, od przylegających do ciała po strukturyzowane, od mankietów po łańcuszek chain bracelet i mankiety. Psychoterapia w moim gabinecie to bezpieczna i owocna podróż w głąb. Podróż oparta na wchodzeniu w autentyczną, bezpieczną i ożywczą relację terapeutyczną, na budowaniu więzi z przyrodą, a w rezultacie pogłębianiu prawdziwie wspierającej relacji z sobą samx. Może Ci ona pozwolić lepiej siebie rozumieć, przyjąć i docenić to, jakx aktualnie jesteś, ale też we właściwym Ci tempie wykraczać poza dotychczasowe schematy myślenia i działania.

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ?


"Aby być w stanie komuś pomóc, trzeba go kochać w podstawowy, prosty sposób. Należy kochać osobę, którą ma się przed sobą,
a nie cel, który się dla niej ustanowiło."

Jospeh Zinker